Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Rękodzieło w biżuterii artystycznej - czy ma szansę przebicia się na rynku?
środa, 18 czerwca 2014 15:46

Rękodzieło w biżuterii artystycznej - czy ma szansę przebicia się na rynku biżuteria ręcznie wykonywana przez pół-profesjonalistów i amatorów nad znanymi sklepami jubilerskimi typu KRUK, czy Apart mające swoje siedziby w każdym Centrum Handlowym?

Biżuteria artystyczna osiąga szczyty swojej popularności. Coraz więcej sklepów z pięknymi rękodziełami, bazary, na których znajdują się oryginalna biżuteria, szerząca się na coraz większą skalę sprzedaż internetowa. Na pewno rękodzieło w biżuterii artystycznej to przede wszystkim coś innego, świeżego, oryginalnego i zupełnie różniącego się od tego, co mogą zaoferować nam znane sklepy jubilerskie, jakie znaleźć możemy w każdej niemal galerii handlowej.

Biżuteria artystyczna i ten cały decoupage to dziś szansa dla ludzi, którzy mają inne spojrzenie na piękno i modę. W tradycyjnych sklepach jubilerskich znajdziemy złote lub srebrne rozwiązania, które tak naprawdę nie różnią się miedzy sobą niczym szczególnym. Inne oczka, inny kształt, inne wypełnienie.

Czy taka jednak biżuteria jest w stanie sprostać oczekiwaniom tych najbardziej wymagających? Czy ludzie stawiający na oryginalność, w biżuterii sklepów jubilerskich znajdą dla siebie coś idealnego? Wydaje się, że nie! To biżuteria dla ludzi stawiających na tradycyjne rozwiązania, elegancję i luksus w każdym tego słowa znaczeniu. Dla tych zaś, którzy pragnęliby czegoś nieco innego, na pewno biżuteria artystyczna jest strzałem w samą dziesiątkę.

bizuteria artystyczna naszyjnikJak wiemy, decoupage wykonywany jest przez osoby, które są pół-profesjonalistami lub amatorami, jeśli chodzi o wykonywanie biżuterii. Wystarczy odrobina materiałów, pomysłowość i trochę kreatywności, by móc stworzyć już rękodzieło w biżuterii artystycznej - przykładem może być biżuteria artystyczna prezentowana w sklepie GAGAT - artystyczna-bizuteria.pl. Czy takie więc wydawałoby się przypadkowe rozwiązania mogą okazać się już w niedługim czasie dużo lepszą formą, niż biżuteria znanych marek? Jeśli spojrzymy na współczesną modę i oryginalność ubioru współczesnego człowieka, na pewno możemy powiedzieć temu stanowcze TAK.

Na rynku jest coraz więcej osób, które stawiają na wykonywanie tego typu biżuterii i coraz więcej klientów, którzy stają się jej odbiorcami. Konkurencja jest ogromna i oczywiście wygrywają Ci, którzy są w stanie pokazać coś innego, coś oryginalnego, niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju. Jeśli wyróżniasz się z tłumu, wtedy klient Ciebie zauważy, doceni i postawi na Twój właśnie produkt. Im więcej kreatywności i pomysłowości w biżuterii artystycznej, tym większa szansa na to, że znajdzie ona swoich odbiorców.

Współczesny człowiek jest niezwykle wymagający, jeśli chodzi o zakupy czegoś naprawdę oryginalnego. Piękne jest jednak to, że dziś moda nie ma granic, kochamy się wyróżniać, chcemy być inni, nie boimy się szaleć i kombinować. Wiadomo nie od dziś, ze biżuteria stanowi doskonale uzupełnienie każdego stroju i jej dobór jest niezwykle ważnym elementem, jeśli chodzi o obraz całości. Inną biżuterię założymy do wyjściowej kreacji, inną do stroju sportowego, jeszcze inną, jeśli w grę wchodzi odzież casual. Jeśli jednak chodzi o decoupage- taka biżuteria może pasować naprawdę do wszystkiego i nikogo nie zdziwi, jeśli to właśnie ona zdominuje rynek i okaże się być opcją, na jaką będzie stawiać większość.

Dlaczego więc ta biżuteria jest lepsza? Dlaczego ona właśnie może osiągnąć szczyty popularności i przebić takie marki, jak APART, czy KRUK? Powodów jest naprawdę wiele i trudno byłoby wymienić je wszystkie. Najważniejsze z nich, to:

Niska cena
Biżuteria ta jest stosunkowo tania, w porównaniu z produktami, jakie oferują nam drogie sklepy jubilerskie. Nie każdego stać na kolczyki za 100, 300, czy 500zł. Nie każdy może pozwolić sobie na korale warte kilkaset tysięcy. Na taką biżuterię stawiać mogą wiec i uczniowie mający własne kieszonkowe i ludzie zarabiający swoje pierwsze pieniądze. Niska cena to na pewno główny powód dla którego na takie produkty zwracamy niemałą uwagę.

bizuteria artystyczna wisiorek i kolczyki

Oryginalność
Jeśli chodzi o oryginalność tych produktów, to jest to jedna z tych cech, które sprawiają, że biżuteria ta ma tak wielu odbiorców. Nie chcemy być nudni i monotonni, nie chcemy wtapiać się w tło, ale pragniemy poprzez chociażby biżuterię pokazać nasz indywidualizm i to, jacy naprawdę jesteśmy.

bizuteria artystyczna korale

Indywidualizm
Poprzez taką biżuterię każdy kupujący może pokazać swój indywidualizm. Tak naprawdę na nasze życzenie może powstać dosłownie wszystko. Chcemy dany kolor kolczyków, naszyjnik z nakrętek, a może bransoletkę ze sznurowadeł? Wszystko może powstać indywidualnie na nasze zamówienie i to właśnie jest w tym wszystkim najpiękniejsze.

bizuteria-artystyczna-przerwa-tv

Różnorodność
Tak dużo produktów, że różnorodność sprawia, że każdy znajdzie swojego odbiorcę. Poszukując, możemy trafić dosłownie na wszystko, co tylko nam się podoba. Wystarczy odrobina wolnego czasu, a bez problemu znajdziemy dosłownie w decoupage każdą rzecz.

Jak więc widać, biżuteria artystyczna to dziś potęga. Stawiają na nią ludzie i młodzi i starsi. Licealiści, osoby na poważnych stanowiskach i gwiazdy. Lubimy oryginalność i coś zgoła innego. Nudzą nas standardy i to, co mamy od wielu lat. Na pewno rękodzieło w biżuterii artystycznej zostało już docenione, a jej szczyty popularności mogą tak naprawdę dopiero nastąpić.

 

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości