Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Perfumy Lolita Lempicka
niedziela, 11 grudnia 2011 09:50

Lolita Lempicka to pseudonim artystyczny francuskiej projektantki Josiane Maryse Pividal, która od późnych lat dziewięćdziesiątych zajmuje się projektowaniem perfum. Pseudonim jest intymnym wyrażeniem hołdu głównej bohaterce Vladimira Nabokova oraz malarce Tamarze de Lempickiej. Swoje początki Lempicka wiąże z branżą krawiecką. Już jako młoda dziewczyna odnawiała używaną odzież, a po ślubie razem ze swoim mężem otworzyła swój pierwszy butik w Paryżu. Wraz z szybkim rozwojem firmy, Lolita Lempicka zaczęła funkcjonować na skalę międzynarodową.

Pierwsze perfumy o nazwie identycznej jak pseudonim projektantki (Lolita Lempicka )powstały w 1997 roku. To zapach stworzony przy użyciu linii głowy ( bluszcz, anyż, lukrecja), linii serca (wiśnia amarena, irys, fiołek) i podstawy na którą składają się wetiwera, piżmo, paczula, bób tonka i pralinka. W 1998 roku wyżej opisane perfumy Lolita Lempicka zostały wyróżnione nagrodą przyznaną przez Fragrance Foundatio w kategorii najlepszego damskiego zapachu, a zaledwie dwa lata później ukazało się męskie wydanie tych samych perfum.

Lolita Lempicka Au Masculin – to męskie, wyróżniający się na tle innych zapach perfumy, które w szczególności pobudzają zmysły kobiet. Wydzielające się w ostatniej fazie substancje takie jak cedr, wanilia, róża skalna i woda Barley są sukcesem jego trwałości.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 119 gości