Ostatnie komentarze

 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D
   
 • Perfumy Lacoste

  beata 19.08.2013 07:50
  niezłe są te perfumy
   
 • Perfumy Coty

  Zofia 02.10.2012 08:14
  Bardzo ciekawy zapach, polecam!

Biżuteria artystyczna

Perfumy Marc Jacobs
niedziela, 11 grudnia 2011 09:45

Marc Jacobs to nowojorski projektant mody. W 1981 roku ukończył edukacje w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Nowym Jorku. Podczas studiów zabłysnął z kolekcji ,robionych na drutach sweterków. Obecnie jest jednym z dyrektorów Louisa Vuittona i właścicielem marki Jacobs Duffy Designs Inc. którą stworzył wraz ze swoim wspólnikiem Robertem Duffy'm w 1984 roku. Projektując swoje ubrania, zawsze podążał inną drogą ( nigdy nie kierował się bieżącymi trendami). Jego kolekcje ubrań, buty, torebki i apaszki są mocno nasycone kolorami. Jacobs to także twórca serii perfum dedykowanych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wśród nich możemy wyróżnić Marc Jacobs Daisy oraz Marc Jacobs Bang.

Marc Jacobs Daisy - to damskie perfumy skomponowane przez Alberto Morillasa. Ich nazwa ( Daisy-stokrotka) jest adekwatnie dobrana do zawartości. W pierwszej fazie zapachu możemy poczuć woń rosnącej na łące stokrotki , zieleni wiosennej polany , a także otaczających nas zewsząd kwiatów w połączeniu ze świeżo wyciśniętymi cytrusami.

Marc Jacobs Bang - perfumy stworzone dla prawdziwych mężczyzn ceniących styl i elegancję. To najnowszy i pierwszy zapach Jacobsa od dziesięciu lat, który jak każdy zapach posiada 3 nuty ,na które składają się: Nuta głowy (czarny, biały i różowy pieprz), nuta serca (nuty drzewne), nuta podstawy ( żywica elemi, wetyweria, biały mech, paczuli).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości