Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Perfumy Masaki Matsushima
niedziela, 11 grudnia 2011 09:30

Masaki Matsushima to jeden z liderów nowego pokolenia japońskich projektantów. Podczas studiów uczył się od uważanych w świecie mody projektantów Issey Myake i Tokio Kumagai. W 1992 roku, założył własną firmę pod szyldem „Masaki Matsushima International” , a w 1994 „Masaki Matsushima Paris” co przyczyniło się do umocnienia pozycji na rynku. Zapachy jakie tworzy Matsushima są połączeniem japońskiej tradycji i współczesnej mody, są przeznaczone zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Zachwycają one charakterystycznymi flakonami, dzięki czemu idealnie nadają się na prezent.

Masaki Matsushima M Men - to pobudzająca zmysły kompozycja. Nutę głowy tego zapachu stanowią owoce (mandarynka, bergamotka, wodny melon, morwa), które są wyczuwalne w pierwszej fazie zapachu. Następnie zapach przechodzi w nutę serca, które stanowi korzeń irysa na bazie piżma. Na całość produktu składa się minimalistyczny flakon, który nadaje perfumom stylu i elegancji.

Masaki Matsushima Shiro - słowo „shiro” w języku japońskim oznacza biel, lub czystość. Dlatego twórca ściśle utożsamił nazwę perfum z pachnącymi niczym bukiet świeżych białych kwiatów bawełny. Shiro łączy ze sobą aromaty róży, fiołka alpejskiego, i kwiatu bawełny, aromat czystej tkaniny opartej na bazie irysa i piżma.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości