Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Perfumy Mont Blanc
niedziela, 11 grudnia 2011 09:10

Firma Mont Blanc to znana niemiecka marka, która zasila współczesny rynek w wysokiej jakości perfumy, akcesoria piśmiennicze i jubilerskie , a także w galanterię skórzaną.Marka została wykreowana przez trzech mężczyzn (Voss, Nehemiasz i Eberstein) w 1903 roku. Początkowo firma Mont Blanc zajmowała się produkcją ekskluzywnych piór. Wygrawerowana na stalówce informacja o wysokości szczytu Mont Blanc ( 4810m), była celem podkreślenia jakości i solidności własnoręcznego wykonania. Przybory do pisania towarzyszyły istotnym wydarzeniom historycznym tj. podpisanie paktu Ribentropp-Mołotow. Posługiwali się nimi królowa Elżbieta II, Borys Jelcyn, Papież Jan Paweł II oraz wielu innych sławnych polityków i celebrytów. Z biegiem czasu bukiet produktów Mont Blanc, wzbogacił się o galanterię skórzaną, jubilerską oraz gamę perfum, wśród których znajdziemy produkty dla kobiet tj. Femme de Montblanc, jak i mężczyzn Homme Exceptionnel.

Femme de Montblanc - zapach stworzony na 100 lecie firmy. Jest idealnym uzupełnieniem wieczorowych kreacji. Wizytówką tych perfum jest orientalno-kwiatowy zapach, który nadaje słodki i zmysłowy aromat.

Homme Exceptionnel - to jedno z wysokiej klasy dzieł Fremonta. To prestiżowa drewniana kompozycja dla mężczyzn ceniących styl i elegancję zamknięta w masywnym, transparentnym szkle.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości