Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Perfumy Narciso Rodriguez
sobota, 12 listopada 2011 00:50

Narciso Rodriguez, absolwent szkoły Parsons School of Design po ukończeniu której udało mu się znaleźć pracę w renomowanym domu mody Calvin Klein. Na kolejne sukcesy młodego projektanta nie było trzeba długo czekać, gdyż już w połowie lat 90’ objął posadę Dyrektora Artystycznego marki Cerruti. Po skończeniu współpracy z wielkimi domami mody, Rodriguez postanawia stworzyć nową markę sygnowaną własnym nazwiskiem. W roku 2002 rynek amerykański docenił Jego starania, uznając go najlepszym projektantem roku. Narciso Rodriguez łączy w swoich projektach elegancje i komfort, krzyżując również europejskie i amerykańskie kanony mody. Takie połączenie spodobało się zarówno klientom jak i specjalistą z branży mody, czego rezultatem jest niesłabnąca kariera tego amerykańskiego projektanta.

Narciso Rodriguez for Him to połączenie klasycznych aromatów z nutą nowoczesności. Zapach dla mężczyzn powstał po sukcesie debiutanckiego zapachu dla kobiet. Propozycja dla mężczyzn to niecodzienny wachlarz zapachów zawierający takie aromaty jak lawenda, kumaryna, dziurawiec, paczuła, fiołek oraz piżmo.

Narciso Rodriguez Essence to bardzo prosta kompozycja aromatów. Mimo niewielkiej ilości zapachów, które zostały wykorzystane do stworzenia tych perfum, Essence ma w sobie coś niezwykłego i tajemniczego co nieodwracalnie przykuwa uwagę. Inspiracją do powstania tych perfum są aromaty róż, piżma, ambry oraz irysów.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości