Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Perfumy Playboy
sobota, 12 listopada 2011 00:20

Playboy to jedno z najbardziej rozpoznawalnych męskich czasopism. Zostało ono założone w połowie XX w. przez amerykańskiego dziennikarza Hugh Hefnera, który dzięki swojej gazecie zdobył wielką sławę. Playboy jest magazynem erotycznym z elementami publicystycznymi. Magazyn największą popularność osiągnął w latach 70’ gdy na rynku czasopism nie miał zbyt wielkiej konkurencji. Dziś mimo, że jego popularność jest ciągle duża, pojawienie się na rynku konkurencji znacznie wpłynęło na poziom sprzedaży gazety Hugh Hefnera. Playboy oprócz magazynu dla mężczyzn tworzy również perfumy. Sama marka jest kojarzona z erotyzmem, dlatego też wszelkie zapachy stworzone przez Playboy mają seksowny i zmysłowy charakter.

Playboy Miami to seksowna i odważna woda toaletowa dla zdecydowanych i silnych mężczyzn, nie bojących się żadnych wyzwań. Zapach ten jest połączeniem takich aromatów jak jaśmin, jabłko, drzewo cedrowe, piżmo oraz bergamotka.

Playboy Play It Spicy to zdecydowanie najbardziej wyrazisty zapach dla kobiet spośród oferty perfum marki Playboy. Kobiety decydujące się na te perfumy muszą liczyć się z tym, że żaden mężczyzna nie przejdzie obok nich obojętnie. Jest to energiczny i namiętny zapach stworzony na bazie aromatów porzeczki, wanilii, lilii, owoców granatu oraz drewna sandałowego.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości