Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Perfumy Revlon
poniedziałek, 07 listopada 2011 02:35

Revlon to światowo firma kosmetyczna oferująca szeroki asortyment różnego rodzaju produktów. Początki działalności marki Revlon to lata 30’ XX wieku. Sukces firmy wynika z szerokiej oferty oraz odpowiedniego dostosowania poszczególnych produktów do potrzeb swoich klientek. Dziś świat kosmetyków jest bardzo obszerny i obejmuje setki różnego rodzaju towarów. Kiedyś kosmetyki nie były aż tak bardzo zróżnicowane, dlatego też wprowadzanie do sprzedaży nowych rozwiązań odgrywało kluczową rolę w walce z konkurencją. Obecnie Revlon oprócz różnego rodzaju szminek, lakierów czy podkładów oferuje również szeroką gamę perfum. Wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej daje marce Revlon przewagę nad innymi konkurentami takimi jak światowe domy mody, które nie posiadają tak dużego doświadczenia w tworzeniu perfum.

Revlon Charlie Blue to perfumy o silnym kwiatowym aromacie, które podkreślają naturalną delikatność i zmysłowość każdej kobiety. Wyraźny aromat róż nadaje perfumom klasycznej formy, jednak uzupełnienie zapachu o aromaty pelargonii, jaśminu i mchu sprawiają, że nie sposób go pomylić z innym produktem.

Revlon Charlie Gold jest połączeniem delikatnych zapachów kwiatowych z słodkimi aromatami świeżych owoców. Wśród aromatów owocowych stanowiących nutę głowy perfum Charlie Gold można wyróżnić śliwkę, pomarańczę i brzoskwinię. Nutę serca zdominowały tradycyjne aromaty kwiatowe takie jak róża, frezja, jaśmin i fiołek.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości