Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Perfumy Stella McCartney
poniedziałek, 07 listopada 2011 01:00

Kariera tej angielskiej projektantki zaczęła się stosunkowo wcześnie, już jako kilkunastoletnia dziewczyna pracowała u boku francuskiego projektanta i producenta perfum Christiana Lacroix. Po ukończeniu szkoły Stella pracowała w firmie Chloe, gdzie zdobyła cenne doświadczenie. Swoją własną działalność Stella McCartney rozpoczęła w 2001r. zakładając własną firmę, rok później powstał pierwszy sklep z kreacjami projektantki. Dziś oprócz projektów ubrań Stella McCartney jest znana również z produkcji eleganckich perfum.

Stella McCartney Stella Sheer to nie tylko niezwykły design, ale również niezwykły zapach. Są to delikatne i słodkie perfumy doskonale pasujące do każdej kobiety. Zapach ten nie jest bardzo intensywny, dlatego też doskonale sprawdza się do stosowania każdego dnia. Stella Sheer to aromaty róż, piwonii, malin oraz różowej papryki.

Stella Rose Absolute woda perfumowana o silnym aromacie róż. Tak jak każda kobieta kocha kwiaty, tak też każda pokocha ten zapach. Mimo iż w perfumach tych wykorzystano zaledwie kilka aromatów, ich zestawienie daje niepowtarzalną i ujmującą kompozycję zapachów, która zapada w pamięć na długi czas. Aromaty wykorzystane do stworzenia Stella Rose Absolute to roża, ambra, piwonia oraz cytusy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości