Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Perfumy Yves Saint Laurent
wtorek, 18 października 2011 08:22

Marka Yves Saint Laurent to nie tylko ceniony z wytwornych kreacji włoski dom mody, ale również firma oferująca niezwykle szeroką ofertę trwałych i luksusowych perfum dla mężczyzn i kobiet. Yves Saint Laurent to niezwykle utalentowany projektant algierskiego pochodzenia, który w wieku kilkunastu lat wyjechał do Paryża. To właśnie we Francji został doceniony jego niezwykły talent. Przez pewien czas Yves Saint Laurent kierował firmą Dior, aby po kilku latach otworzyć własny dom mody. Pierwsze perfumy Yves Saint Laurent powstały w 1964r. Do dziś YSL ma w swojej ofercie wiele doskonałych zapachów, będącym dorobkiem wieloletniej działalności. Najpopularniejszymi zapachami YSL wśród kobiet są Opium oraz Elle, mężczyźni natomiast najchętniej kupują perfumy Kouros oraz Opium pour Homme.

Yves Saint Laurent Opium to zapach dla kobiet powstały kilkadziesiąt lat temu. Mimo wieloletniej obecności na rynku perfum, ta prosta kompozycja zapachów stworzona z aromatów wanilii, jaśminu, goździków i mandarynki wciąż podbija serca wielu kobiet.

Yves Saint Laurent Kouros to klasyczne perfumy dla dojrzałych i eleganckich mężczyzn. Intrygujące i niecodzienne aromaty doskonale podkreślają męską osobowość. Początkowy zapach jest dość intensywny, po chwili jednak początkowe aromaty ustępują miejsca woni wanilii, pelargonii, goździków. Bazę perfum stanowi wanilia, miód, paczuła, tonka i ambra.

Yves Saint Laurent Opium
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości