Ostatnie komentarze

 • Perfumy Bvlgari

  osobista 17.11.2017 20:00
  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.
   
 • Ciepła Wiosna

  Ula 05.06.2017 07:56
  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie...
   
 • Perfumy Issey Miyake

  Sunana 10.12.2014 12:17
  Ładna ta biżuteria, pozdrawiam artystów!
   
 • Perfumy Rochas

  Karol 09.05.2014 04:33
  Biżuteria ręcznie wykonywana to ciężki kawałek chleba ale artysta nie robi tego dla pieniędzy, po prostu tak czuje i jest dzięki tej pracy szczęśliwy.
   
 • Perfumy Dolce & Gabbana

  Katarzyna 31.03.2014 18:07
  :D

Biżuteria artystyczna

Kosmetyki Ziaja
środa, 19 października 2011 17:23

Firma ZIAJA Ltd. Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 20 lat i powstała w 1989 roku w Gdańsku. Wtedy to pan Zenon Ziaja, wówczas kierownik apteki, wraz ze swoją żoną Aleksandrą postanowili stworzyć swój własny kosmetyk i w rok później powstał pierwszy, znany do dzisiaj naturalny krem oliwkowy Ziaja i w ilości stu sztuk został sprzedany do apteki w trójmieście dnia 19 stycznia. Trójmiasto na samym początku istnienia firmy było jedynym rynkiem zbytu, jednak trwało to tylko kilka miesięcy ponieważ wieść o produkcie szybko się rozeszła, a sprzedaż zaczęła rozszerzać się na coraz bardziej odległe obszary Polski. Obecnie siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gdańsku, a jej dwa nowoczesne zakłady produkcyjne znajdujące się w Kolbudach i Łapinie pod Gdańskiem produkują ponad 3 miliony produktów miesięcznie. Firma działa już nie tylko na polskim rynku, ale i na rynkach zagranicznych, m. in. w USA czy Rosji. Ten producent kosmetyków do pielęgnacji, twarzy, ciała i włosów ma w swojej ofercie ponad 800 rodzajów różnego rodzaju preparatów do pielęgnacji dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oprócz kosmetyków, Ziaja jest również producentem farmaceutyków takich jak np. kremy przeciwgrzybicze, maści i żele na obrażenia skóry, obrzęki, żylaki, przeciwbólowe i inne.

Kosmetyki Ziaja, zanim trafią do sprzedaży są badane w Akademii Medycznej w Gdańsku i w innych instytucjach w kraju i za granicą. Kosmetyki firmy posiadają certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Przedsiębiorstwo posiada również swoje własne bardzo nowoczesne laboratoria badawcze.

 

Perfumy

Goscimy

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości